URLOP w dniach 12-22.04.2024
Obecnie termin realizacji może być wydłużony nawet do około 14-30 dni roboczych zależnie od marki.

Kategorie

Filtrowanie produktów

Cena

Wyprzedaże

Wszystkie wyprzedaże

Najczęściej kupowane

Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

Termin otrzymania paczki = termin realizacji zamówienia + czas dostawy

Termin realizacji wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy. Przesyłki priorytetowe i kurierskie wysyłane z terenu Polski docierają najczęściej w ciągu 1-3 dni roboczych, natomiast przesyłki dropshippingowe z zagranicy docierają najczęściej w ciągu 15-45 dni roboczych. Więcej informacji o czasach realizacji znajdziesz w regulaminach sklepu.

Dostępność produktów

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać wysłane - od 24 godzin do kilku, czasami nawet kilkunastu dni (w przypadku produktów trudno dostępnych). Przypominamy, że podane terminy są terminami szacunkowymi, a max termin realizacji wszystkich zamówień wynosi max 30 dni roboczych + dostawa. Produktach opisane jako dropshipping są dostępne w magazynie hurtowni, która je wysyła, są to jednak hurtownie zagraniczne, więc czas dostawy przesyłki jest dłuższy niż czas realizacji. Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia. Może się zdarzyć, że przy zamówieniu większej liczby produktów, zamówienie dostaniesz w więcej niż jednej paczce, ale za przesyłkę płacisz tylko raz.

Forma płatności

Płatność elektroniczna (tpay) - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji płatności. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.

Płatność elektroniczna (pay pal) - równie wygodny i bardzo szybki sposób realizacji platności. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

» formy płatności

Forma dostawy

Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-3 dni robocze od nadania. W przypadku braku przesyłki powyżej 3 dni roboczych, prosimy o kontakt e-mail - pomożemy ustalić przyczynę problemu.

Poczta Polska w przypadku przesyłek priorytetowych również doręcza przesyłki w terminie 1-3 dni roboczych od nadania. W przypadku braku przesyłki powyżej 7 dni roboczych, prosimy o kontakt e-mail - pomożemy ustalić przyczynę problemu.

E-Packet to lotnicza przesyłka międzynarodowa, która dostarczana jest najczęściej w ciągu 15-45 dni roboczych. W przypadku braku przesyłki powyżej 60 dni roboczych, prosimy o kontakt e-mail - pomożemy ustalić przyczynę problemu.

» koszt dostawy

Koszty dostawy zależne są od wybranego przez Państwa rodzaju przesyłki i wielkości zamówienia.

Cena dostawy przesyłki kurierskiej na terenie Polski to zawsze 15zł niezależnie od ilości zakupionych sztuk. W przypadku Poczty Polskiej cena paczki w Polsce zaczyna się od 15zł i zależna jest od ciężaru Twoich zakupów. E-Packet to międzynarodowa przesyłka, w której za pierwszą zamówioną sztukę nie płacić nic. W przypadku zamówienia 2-3 sztuk, koszt to 10zł, w przypadku 4-5 sztuk to 20zł. Opcja ta dostępne jest wyłącznie dla zakupów w systemie dropshipping.