Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku pragniemy złożyć Państwu życzenia zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności. Jednocześnie uprzejmie informujemy, że w dniach 22.12. - 06.01. nasi producenci zaplanowali urlopy, w związku z czym realizacja zamówień może ulec wydłużeniu do 30 dni roboczych. Wysyłka zamówień z naszego magazynu będzie odbywała się standardowo.

Kategorie

Filtrowanie produktów

Cena

Najczęściej kupowane

Lista produktów producenta: Dragonet

Firma Dragonet działa w branży obuwniczej od 1993 roku. Specjalizuje się w produkcji obuwia męskiego. W ofercie znajduje się pełna gama obuwia jaką potrzebuje każdy mężczyzna, dystrybuowana pod marką „Dragonet” jak i pod nową linią „Peppe Rosso”.

Firma Dragonet działa w branży obuwniczej od 1993 roku. Specjalizuje się w produkcji obuwia męskiego. W ofercie znajduje się pełna gama obuwia jaką potrzebuje każdy mężczyzna, dystrybuowana pod marką „Dragonet” jak i pod nową linią „Peppe Rosso”. Obuwie produkowane jest wyłącznie za skór naturalnych i najlepszych dostępnych na rynkach komponentów co sprawia, że  jest nie tylko trwałe i wygodne ale i bezpieczne dla zdrowia użytkownika. W przeciwieństwie do większości konkurencji nie są tu tworzone coroczne, jednorazowe kolekcje, lecz wprowadzane są na rynek na bieżąco ukazujące się nowości. Firma stara się podążać z nurtem panującego trendu i nie pozostawać w tyle za wciąż zmieniająca się modą. Pozwala to na wyeliminowanie nietrafionych zakupów, a klient zawsze może otrzymać swój ulubiony i sprawdzony model obuwia. Najlepszą nagrodą dla producenta za solidność i terminowość realizowanych zamówień jest liczna grupa Klientów, którzy nieprzerwanie współpracują z firmą od kilku, a nawet kilkunastu lat.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 54 elementów