URLOP w dniach 12-22.04.2024
Obecnie termin realizacji może być wydłużony nawet do około 14-30 dni roboczych zależnie od marki.

Kategorie

Filtrowanie produktów

Cena

Wyprzedaże

Wszystkie wyprzedaże

Najczęściej kupowane

O nas

Firma Karex Business Group sp. z o.o. - właściciel marki Skora24 - powstała, by dostarczyć Wam najlepszej jakości, ręcznie robione przez polskich rzemieślników skórzane buty.

W naszym sklepie znajdziecie przedmioty ciekawe, oryginalne, a przede wszystkim luksusowe w przystępnej cenie. Oferujemy obuwie ręcznie robione w Polsce. Buty damskie i męskie, które znajdują się w naszej ofercie wykonywane są w Polsce, przez czeladników z dyplomami oraz wieloletnim doświadczeniem. Współpracujemy z niewielkimi producentami, którzy wykonują obuwie tradycyjnymi, sprawdzonymi od wielu lat metodami. Obuwie nie jest wykonywane maszynowo, ale wyłącznie ręcznie z ogromną dbałością o detale. Zależy nam na tym, aby w produktach oferowanych przez nasz sklep widać było ich ciężką pracę oraz serce wkładane w produkcję. Obuwie wykonywane ręcznie, tradycyjnymi metodami, wyłącznie z naturalnych i ekologicznych komponentów. Wszystkie materiały posiadają certyfikaty jakości i podobnie jak produkt finalny, powstają w Polsce. W obuwiu robionym na zamówienie, dostępnym w naszym sklepie nie ma żadnych elementów o niskiej jakości. Nie ma również elementów chemicznych i toksycznych. Wszystkie komponenty są w 100% naturalne i ekologiczne. Produkt od samego początku, czyli od płata skóry naturalnej lub ekologicznej powstaje w Polsce.

Obuwie w naszym sklepie nie jest dostępne od ręki, bo jest robione ręcznie, na zamówienie. Warto na nie jednak poczekać, aby mieć pewność, że jest to produkt wykonany ręcznie w Polsce, z dbałością o detale. Jest niepowtarzalny i oryginalny. Klienci, którzy znają jakość naszych produktów i którzy poszukują produktów premium w przystępnej cenie, a także chcą się wyróżniać wśród tłumów chodzących masowo w niemal identycznych butach oferowanych przez sieciówki, znajdą u nas to, czego szukają – indywidualizm, modne fasony, pasję, przystępną cenę oraz gwarancję jakości.

Nasza historia

Pomysł na stworzenie sklepu z polskim, ciekawym, ręcznie robionym obuwiem narodził się w naszych głowach w 2011 roku, gdy przy pewnej okazji – bankiecie - chcieliśmy się wyróżnić. Nie wyszukanym strojem od projektantów za duże pieniądze, ale ciekawymi oryginalnymi detalami, na przykład obuwiem. Niestety w trakcie poszukiwań okazało się, że większość sklepów sprzedaje buty „na jedno kopyto” – mówiąc przysłowiowo. Wtedy stwierdziliśmy, że trzeba to zmienić i stworzyć sklep z ręcznie robionymi butami.

Udało się – firma powstała na początku 2012 roku i w tym samym czasie powstał sklep www.skora24.pl Dzięki całej ekipie, którą tworzymy wspólnie z naszymi przyjaciółmi i rodziną praca jest dla nas przyjemnością. Rozpoczęliśmy z ofertą jednego producenta i kilkoma – dosłownie kilkoma – modelami obuwia. Przez kilka lat poszerzyliśmy ofertę, zdobyliśmy nowe kontakty, odwiedzaliśmy rodzinne manufaktury w „zagłębiach obuwniczych”, pojawialiśmy się na targach obuwniczych, zawiązywaliśmy trwałe współprace, które z biegiem czasu przerodziły się także w prywatne znajomości obdarzone wzajemnym zaufaniem oraz pewnością w relacjach biznesowych. To doprowadziło nas do momentu, w którym postanowiliśmy zainwestować w nową platformę sklepową, aby zakupy były dla naszych klientów jeszcze prostsze i jeszcze bezpieczniejsze. W celu zrealizowania naszej nowej wizji sklepu nawiązaliśmy współpracę z lokalną firmą (agencją kreatywną), która – podobnie jak nasza – tworzona jest przez grupę przyjaciół i znajomych, pasjonatów swojej dziedziny. Współpracujący z naszą firmą fotograf dwoi się i troi, aby produkty oferowane w naszym sklepie były jak najwierniej przedstawione na zdjęciach. Nasz sklep rozwijany i ulepszany jest przez cały czas – nie chcemy spocząć na laurach – chcemy, aby nasi klienci byli z nas coraz bardziej zadowoleni i mogli korzystać z coraz bogatszej oferty obuwia robionego ręcznie na zamówienie. Dodatkowym plusem dla nas jest to, że teraz już sami także mamy możliwość wyróżnienia się spośród tłumów :)

Ciągle staramy się poszerzać asortyment zgodnie z sugestiami naszych konsumentów, starając się, aby zakupy w naszym sklepie były czystą przyjemnością. Dokładamy wszelkich starań, by każdy gość naszego sklepu był zadowolony z dokonanych zakupów. Pragniemy, abyście cieszyli się zakupionym towarem jak najdłużej, dlatego staramy się dbać o jakość produktu i obsługi klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby towar przed wysyłką sprawdzić i starannie zapakować, a w przypadku, gdy macie jakieś pytania lub problem reagujemy natychmiast.

Dzięki naszym wieloletnim doświadczeniu w branży obuwniczej spełnimy wszystkie Wasze oczekiwania. Wiemy również jak ważna jest wiarygodność i bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji. Pragniemy zapewnić, że sklep Skora24 posiada najlepsze zabezpieczenia i cyfrowe certyfikaty bezpieczeństwa dostępne na rynku, a także działa zgodnie z ustawą o RODO.

Wasze zadowolenie jest dla nas sprawą bardzo ważną, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane terminowo, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym dla wielu klientów są czystą przyjemnością. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email sklep@skora24.pl Na wiadomości e-mail staramy się odpowiadać na bieżąco, także poza godzinami pracy.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku. Na wiadomości e-mail staramy się odpowiadać na bieżąco, także poza godzinami pracy.

Dziękujemy za okazane zaufanie i zapraszamy na zakupy i serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu Skora24.pl